Typy, fixy, insidery ...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Typy, fixy, insidery ...

Najlepsze forum bukmacherskie w sieci. Skuteczne typy, fixy, insidery.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Fix 100 % Tennis

Go down 
+2
zetrox
MajoRks
6 posters
AutorWiadomość
MajoRks




Liczba postów : 18
Join date : 04/08/2009
Skąd : RKS Raków Częstochowa

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptySob 29 Sie 2009 - 21:07

Lapentti - Kukuszkin 2
Powrót do góry Go down
zetrox




Liczba postów : 7
Join date : 29/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptySob 29 Sie 2009 - 21:12

Pewniak ?
Powrót do góry Go down
MajoRks




Liczba postów : 18
Join date : 04/08/2009
Skąd : RKS Raków Częstochowa

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptySob 29 Sie 2009 - 22:11

Dostałem z bardzo pewnego źródła, dla mnie 100 %. Sam zagrałem za 600 zł. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
zetrox




Liczba postów : 7
Join date : 29/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptySob 29 Sie 2009 - 22:30

Pierwszego seta przegrał 2:6
Powrót do góry Go down
MajoRks




Liczba postów : 18
Join date : 04/08/2009
Skąd : RKS Raków Częstochowa

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptySob 29 Sie 2009 - 22:53

To źródło się posypało, może za bardzo się napaliłem, a tenis to nie moja działka. Nic jutro trzeba odrobić strate. Dobranoc
Powrót do góry Go down
domix87




Liczba postów : 68
Join date : 06/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptySob 29 Sie 2009 - 22:55

najwyraźniej
Powrót do góry Go down
Kornel




Liczba postów : 10
Join date : 09/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptySob 29 Sie 2009 - 23:42

MajoRks napisał:
To źródło się posypało, może za bardzo się napaliłem, a tenis to nie moja działka. Nic jutro trzeba odrobić strate. Dobranoc

Jaja sobie robisz? Adminie reaguj! Co to ma być... nie udało się? Gówniarzu jeden(nie grałem tego typu) ale powinnien być ostro przestrzegany ten dział Typ nie wejdzie=ban Nie ma wyjątków. Chyba, że admin nie ma zamiaru prowadzić tego forum poważnie i dzieciaki będą typować co chcieli i kiedy chcieli. Syf się robi i to ogromny. Przedstaw ten kupon zagrany za 600zł...który był zapewne zagrany za 6zł. Kolejny gówniarz... adminie będzie jeszcze lepiej i coraz więcej typów w tym dziale. A popularność forum niech rośnie na twoje życzenie Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
domix87




Liczba postów : 68
Join date : 06/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 0:13

Kornel napisał:
MajoRks napisał:
To źródło się posypało, może za bardzo się napaliłem, a tenis to nie moja działka. Nic jutro trzeba odrobić strate. Dobranoc

Jaja sobie robisz? Adminie reaguj! Co to ma być... nie udało się? Gówniarzu jeden(nie grałem tego typu) ale powinnien być ostro przestrzegany ten dział Typ nie wejdzie=ban Nie ma wyjątków. Chyba, że admin nie ma zamiaru prowadzić tego forum poważnie i dzieciaki będą typować co chcieli i kiedy chcieli. Syf się robi i to ogromny. Przedstaw ten kupon zagrany za 600zł...który był zapewne zagrany za 6zł. Kolejny gówniarz... adminie będzie jeszcze lepiej i coraz więcej typów w tym dziale. A popularność forum niech rośnie na twoje życzenie Rolling Eyes



również mi sie to coraz bardziej nie podoba choć i tak niegram ale nie popieram takiego czegoś
Powrót do góry Go down
MajoRks




Liczba postów : 18
Join date : 04/08/2009
Skąd : RKS Raków Częstochowa

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 1:54

Zagrałem dokładnie za 131 euro, czyli około 520 zł. Błąd zrobiłem, ze podalem tego fixa z tenisa, niby zrodło juz sprawdziłem trzykrotnie, ale okazało sie ze musieli farcic, zreszta jutro mam nadzieje ze dostane sensowne wytlumaczenie od nich i w zamian jakies typy na odbudowanie zaufanie, niewatpliwe straconego. A Ty Kornel, troche szacunku, skoro siedzisz w bukmacherce i uwazasz sie za doswiadczona osobliwosc to pewnie masz swoje zrodla fixów, ktore daja Ci zarobek. I dobrze wiesz, ze teraz na internecie ciezko znalesc ucziwe osoby, ale prosba, nie oceniaj wszystkich jedna miara bo to nie fair.
Oto Screen:
Fix 100 % Tennis 21joacx

Pozdrawiam i przepraszam tych wszystkich, ktorzy ewentualnie zagrali ten typ z tenisa. Jak wiadomo ryzyko zawodowe jest duze w naszej profesji Wink
Powrót do góry Go down
Kornel




Liczba postów : 10
Join date : 09/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 10:00

MajoRks jeśli kupujesz, lub gdziekolwiek dostajesz typy od kogoś, to jeśli nie weszło i pisali, że będzie to fix, to najwyraźniej był "pseudofix". kiedy ludzie zrozumieją, że FIX=200% Magiczne słowo FIX oznacza tyle, że możesz sprzedać dom/samochód postawić wszystko na dane zdarzenie i to wchodzi i nie ma żadnych wyjątków, że przypadek trafił, że nie weszło, najwidoczniej osoba/grupa od której pobierasz typy dosłownie cię "wyfrajerowała" innej opcji nie ma i wytłumaczeń. Ludzie stawiają ogromne pieniądze na spotkania takie i gdyby było tak jak u ciebie, że raz wejdzie, raz nie wejdzie to już dawno uwierz mi, pełno osób bogatych spało by pod mostem, a drugie tyle ciał martwych znalazł bys w rzece. To jest bardzo wąski temat i może kiedyś ludzie to zrozumieją.
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 10:10

Naiwność nie zna granic. Dział fixy nie powinien w ogóle istnieć, no może w strefie zamkniętej. Tyle na temat.
Powrót do góry Go down
MajoRks




Liczba postów : 18
Join date : 04/08/2009
Skąd : RKS Raków Częstochowa

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 10:35

Kornel Ty się nie baw w tłumacza zasad obowiazujacych w swiecie bukmacherki Wink , bo Twoja wypowiedz ma taki charakter jak słowa ojca do małego syna, ktory nie ma o niczym pojecia. Tak jak pisałem, brałem z tego zrodła typy i wchodziły, wiec zdecydowałem sie go podac na tym forum, nie wszedł wiec wiem juz ze Ci co go podawali, po prostu z trzema poprzednimi typami musieli miec farta, na pewno nie posiadają fixów. A co do "wyfrajerowanie", nikt nikogo nie wyfrajerował bo ja jestem osobą, która lubi sprawdzac zagraniczne zrodła typów, wiadomo ze w wiekszosci to oszusci, ale trafiają się też perełki. Wnioski takie, zeby bardzo dlugo sprawdzac dane zrodło, zanim się poda jakiś typ na publicznym forum.
Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje Wink
Powrót do góry Go down
Kornel




Liczba postów : 10
Join date : 09/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 10:49

MajoRks napisał:
Kornel Ty się nie baw w tłumacza zasad obowiazujacych w swiecie bukmacherki Wink , bo Twoja wypowiedz ma taki charakter jak słowa ojca do małego syna, ktory nie ma o niczym pojecia

Chciałem ci tylko powiedzieć, że to ty przegrałeś 520zł a nie ja to raz Wink A dwa to chyba ty nie miałeś pojęcia i byłes naiwny, żeby zaufać jakimś "pseudotyperom" którzy trafili 3 typy z rzędu... parodia.. Z tego co zdążyłem wyczytać, masz zamiar podac dzisiaj kolejny typ i to zapewne w dziale FIX..licz się tylko z tym, że jak typ nie wejdzie to się będzie to równało z banem dla ciebie. Bo jakbyś wnikliwie analizował źródło to doskonale byś zauważył, że typ który podałeś był zwykłym insiderem, podanym na innych forach, dogłębnie opisany ale wolałeś zaufać typerom z 3 wygranymi Wink W dodatku kurs wynosił 1,57 a max 1,63===>parodia facet jak takie kursy ci nie wchodzą to o czym my rozmawiamy? Czekam na typ z niecierpliwościa z przyzwoitym kursem na dzisiaj, zagrać nie zagram ale chce zobaczyć ten twój kolejny "świetny fix" który raz wejdzie raz nie.
Powrót do góry Go down
Kornel




Liczba postów : 10
Join date : 09/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 10:53

[quote="Kornel"]
MajoRks napisał:
Kornel Ty się nie baw w tłumacza zasad obowiazujacych w swiecie bukmacherki Wink , bo Twoja wypowiedz ma taki charakter jak słowa ojca do małego syna, ktory nie ma o niczym pojecia

Chciałem ci tylko powiedzieć, że to ty przegrałeś 520zł a nie ja to raz Wink A dwa to chyba ty nie miałeś pojęcia i byłes naiwny, żeby zaufać jakimś "pseudotyperom" którzy trafili 3 typy z rzędu... parodia.. Z tego co zdążyłem wyczytać, masz zamiar podac dzisiaj kolejny typ i to zapewne w dziale FIX..licz się tylko z tym, że jak typ nie wejdzie to się będzie to równało z banem dla ciebie. Bo jakbyś wnikliwie analizował źródło to doskonale byś zauważył, że typ który podałeś był zwykłym insiderem, podanym na innych forach, dogłębnie opisany ale wolałeś zaufać typerom z 3 wygranymi Wink W dodatku kurs wynosił 1,57 a max 1,63===>parodia facet jak takie kursy ci nie wchodzą to o czym my rozmawiamy? Czekam na typ z niecierpliwościa z przyzwoitym kursem na dzisiaj, zagrać nie zagram ale chce zobaczyć ten twój kolejny "świetny fix" który raz wejdzie raz nie. Przy podanym typie zamieść kupon za jak ogromne pieniądze go zagrałeś, bo zapewne nie ja ale także inni są ciekawi. Jaki to z ciebie "świetny typer"
Powrót do góry Go down
Kornel




Liczba postów : 10
Join date : 09/08/2009

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 10:53

MajoRks napisał:
Kornel Ty się nie baw w tłumacza zasad obowiazujacych w swiecie bukmacherki Wink , bo Twoja wypowiedz ma taki charakter jak słowa ojca do małego syna, ktory nie ma o niczym pojecia

Chciałem ci tylko powiedzieć, że to ty przegrałeś 520zł a nie ja to raz Wink A dwa to chyba ty nie miałeś pojęcia i byłes naiwny, żeby zaufać jakimś "pseudotyperom" którzy trafili 3 typy z rzędu... parodia.. Z tego co zdążyłem wyczytać, masz zamiar podac dzisiaj kolejny typ i to zapewne w dziale FIX..licz się tylko z tym, że jak typ nie wejdzie to się będzie to równało z banem dla ciebie. Bo jakbyś wnikliwie analizował źródło to doskonale byś zauważył, że typ który podałeś był zwykłym insiderem, podanym na innych forach, dogłębnie opisany ale wolałeś zaufać typerom z 3 wygranymi Wink W dodatku kurs wynosił 1,57 a max 1,63===>parodia facet jak takie kursy ci nie wchodzą to o czym my rozmawiamy? Czekam na typ z niecierpliwościa z przyzwoitym kursem na dzisiaj, zagrać nie zagram ale chce zobaczyć ten twój kolejny "świetny fix" który raz wejdzie raz nie. Przy podanym typie zamieść kupon za jak ogromne pieniądze go zagrałeś, bo zapewne nie ja ale także inni są ciekawi. Jaki to z ciebie "świetny typer"
Powrót do góry Go down
MajoRks




Liczba postów : 18
Join date : 04/08/2009
Skąd : RKS Raków Częstochowa

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 11:04

Spokojnie bez emocji Wink za tydzień a nie dziś będzie kolejny fix z piłki i zamieszczę screena. A co do tenisa, to rzeczywiscie, marny kurs był jak na fixa, no ale 500 zł to znowu nie az takie pienadze zeby rozpamietywac. Zrodło poszlo do kosza i koniec z tenisem w moim przypadku.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 116
Join date : 25/06/2009
Age : 38

Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis EmptyNie 30 Sie 2009 - 13:41

MajoRks zdecyduj się, bo najpierw piszesz, że 100% pewny typ, potem, że niepewne źródło. Jakby weszło byłoby pewne? A po za tym podejrzewam, że to nie była ustawka (ten typ na pewno nie), podobnie jak typ z Serie B. Mając dostęp do fixów wiem, że takie spotkania charakteryzują się jednym - mają wysokie kursy, a fix o kursie 1,50 to nie jest fix, tylko zwykły typ, a autor takiego typu liczy tylko na fart.
Powrót do góry Go down
https://fixyinsidery.forumakers.com
Sponsored content





Fix 100 % Tennis Empty
PisanieTemat: Re: Fix 100 % Tennis   Fix 100 % Tennis Empty

Powrót do góry Go down
 
Fix 100 % Tennis
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Typy, fixy, insidery ... :: Archiwum.-
Skocz do: