Typy, fixy, insidery ...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Typy, fixy, insidery ...

Najlepsze forum bukmacherskie w sieci. Skuteczne typy, fixy, insidery.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Club Brugge-Lech Poznan awans

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
alfa




Liczba postów : 7
Join date : 07/08/2009

Club Brugge-Lech Poznan awans Empty
PisanieTemat: Club Brugge-Lech Poznan awans   Club Brugge-Lech Poznan awans EmptyCzw 27 Sie 2009 - 14:19

Club Brugge-Lech Poznan awans
typ-2
kurs-1,70
insider
9/10

Lech Poznan we Wronkach rozegrał strasznie slabe spotkanie jakies fatum nad nimi krazy najpierw porazka z Polonia W , nastepnie wymeczone w strasznym stylu zwyciestwo z Bruggiom Smile Robert Lewandowski udzielajac wywiadu dla jednej z TV powiedzial ze Lech gra lepiej na wyjazdach niz u siebie cos w tym musi byc skoro sam pilkarz o tym mowi.Lech zagra dzisiaj bez Slawomira Peszki strzelca jak narazie jedynej bramki dla Lecha w dwumeczu z Clubem Bruggie .

Club Brugge rozegral dobry mecz w Poznaniu i trener pilkrzy z Brugge jest pewny ze to własnie jego zespol awansuje i to juz w 90 min . Zobaczymy wszystkie spory i niejasnosci wykaze boiskowa rzeczywistosc.

Obrona Lecha jest bardzo silna S.Gancarczyk znakomita postawa w 1 meczu..Arboleda dobrze zagral lecz troche za duzo bral sie za rozgrywanie piłki ale to da sie poprawic Wink wiec obrona lecha jest bardzo silna oczywiscie jest jeszcze B.Bosacki i reszta ale moglbym o nich pisac w nie skonczonosc.

Ja jestem przekonany ze bedziemy mieli Polski klub w rozgrywkach Ligi Europejskiej ..ten kurs jest naprawde duzo, za duzy więc korzystac!!! Smile

Pozdrawiam alfa.
Powrót do góry Go down
klepacz




Liczba postów : 51
Join date : 05/08/2009

Club Brugge-Lech Poznan awans Empty
PisanieTemat: Re: Club Brugge-Lech Poznan awans   Club Brugge-Lech Poznan awans EmptyCzw 27 Sie 2009 - 16:36

Ja nie lubię grać na polskie i przeciwko polskim zespołom... ale ponoć w zespole Lecha panuje dziwna atmosfera, a to nie pomaga w sukcesach... obym się mylił...
Powrót do góry Go down
http://www.typplejerr.xt.pl
alfa




Liczba postów : 7
Join date : 07/08/2009

Club Brugge-Lech Poznan awans Empty
PisanieTemat: Re: Club Brugge-Lech Poznan awans   Club Brugge-Lech Poznan awans EmptyCzw 27 Sie 2009 - 16:42

no tak masz racje atmosfera nie jest najlepsza..ale wraca Stilic co prawda Peszko nie zagra jest to oslabienie ale Lech jest mocny na wyjazdach wiec wieze w awans i sa na to duze szanse. A wogole Lechowi (tak samo Bruggi ) zalezy na awansie do grupy bo dostana 1,000000 euro wiec jest o co walczyc a Lech jest blizej o 1 bramke heh pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 116
Join date : 25/06/2009
Age : 38

Club Brugge-Lech Poznan awans Empty
PisanieTemat: Re: Club Brugge-Lech Poznan awans   Club Brugge-Lech Poznan awans EmptyCzw 27 Sie 2009 - 17:02

Myślałem o podobnym typie, ale już w pierwszym meczu miałem spore emocje (stawiałem na Lecha, typ zresztą podałem tutaj w insiderach) no i lekko nie było, ale wszedł. Według mnie gdyby Lech zagrał na miarę swoich możliwości spokojnie, by wygrał, ale gra nierówno. Jeżeli miałbym obstawiać dokładny wynik to 2-1 dla gospodarzy i awans naszych.
Powrót do góry Go down
https://fixyinsidery.forumakers.com
alfa




Liczba postów : 7
Join date : 07/08/2009

Club Brugge-Lech Poznan awans Empty
PisanieTemat: Re: Club Brugge-Lech Poznan awans   Club Brugge-Lech Poznan awans EmptyPią 28 Sie 2009 - 10:01

Przepraszam jednak 3 moj insider niewszedł. Teraz napewno sie zrehablituje jak bede mial nastepnego.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 116
Join date : 25/06/2009
Age : 38

Club Brugge-Lech Poznan awans Empty
PisanieTemat: Re: Club Brugge-Lech Poznan awans   Club Brugge-Lech Poznan awans EmptyPią 28 Sie 2009 - 11:06

Niestety, przeczuwałem porażkę Lecha, nie udało się, choć było blisko. Insidery mają to do siebie, że nie są to ustawione mecze, więc nie zawsze muszą wchodzić, liczy się informacja. Czekamy na kolejne typy alfa. Smile
Powrót do góry Go down
https://fixyinsidery.forumakers.com
alfa




Liczba postów : 7
Join date : 07/08/2009

Club Brugge-Lech Poznan awans Empty
PisanieTemat: Re: Club Brugge-Lech Poznan awans   Club Brugge-Lech Poznan awans EmptyPią 28 Sie 2009 - 12:32

no niema co koksik masz racje gdyby nie sedzia to nasi by sie cieszyli z awansu i czekali na przeciwnikow w grupie ale coż takie życie Wink Pozdro Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Club Brugge-Lech Poznan awans Empty
PisanieTemat: Re: Club Brugge-Lech Poznan awans   Club Brugge-Lech Poznan awans Empty

Powrót do góry Go down
 
Club Brugge-Lech Poznan awans
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Typy, fixy, insidery ... :: Archiwum.-
Skocz do: