Typy, fixy, insidery ...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Typy, fixy, insidery ...

Najlepsze forum bukmacherskie w sieci. Skuteczne typy, fixy, insidery.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Lisburn Distillery - Dungannon Swifts

Go down 
AutorWiadomość
domix87




Liczba postów : 68
Join date : 06/08/2009

Lisburn Distillery - Dungannon Swifts Empty
PisanieTemat: Lisburn Distillery - Dungannon Swifts   Lisburn Distillery - Dungannon Swifts EmptyWto 25 Sie 2009 - 14:17

Witam chciałbym przedstawić prezent od bukmacherów który wg mnie jest przesadzony ale póki daja to trzeba korzystac ;D

drużyna Lisburn jak narazie sobie nie radzi na swoim stadionie w ogóle nigdzie sobie nie radzi przegrywa wszystko jak leci no a drużyna gości też leci ale kurs na nią lol! ciagle spada był 2,50 już jest 2,30 i wg mnie bd jeszcze spadać
w tym sezonie rozegrali 3 mecze pierwsze 2 wiem jak sie zakończyły i bramkowo przedstawia sie 2-7 na niekorzyść gospodarzy a goście za to 3-1
co tu gadać kto chce grać niech gra a kto nie niech patrzy i żałuje Razz

dla tych co nie lubia ryzykować idealny jest x2 mecz z podpórka a kurs wynosi około 1,45

a wszsytkiego sie dowiemy po meczu Very Happy


ano tego sie obawiałem że dobra passa kiedyś musi się skończyć niestety było 0-0 ale kto stawiał z podpórka to weszło
Powrót do góry Go down
 
Lisburn Distillery - Dungannon Swifts
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Typy, fixy, insidery ... :: Archiwum.-
Skocz do: