Typy, fixy, insidery ...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Typy, fixy, insidery ...

Najlepsze forum bukmacherskie w sieci. Skuteczne typy, fixy, insidery.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Diyarbakirspor - Fenerbahce

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 12:38

Diyarbakirspor - Fenerbahce

Typ - 2 (1-0 handi)
Kurs - 2.4
9/10


Sam czysty mecz jest wręcz ponętny do zagrania. Jednak dla mnie prawdziwą perełką jest handicap. Kurs 2.4 przy tym co pokazuje drużyna Fenerbahce jest wręcz bezlitosny. Drużyna gości w tym sezonie mierzy wysoko, bardzo wysoko. Jedyną przeszkodą jest Galatasaray. z którym i tak muszą w końcu się spotkać.

Patrząc kilka meczu wstecz H2H, drużyna gospodarzy nie była wstanie pokonać gości ani razu. O czym to świadczy?

Fenerbahce posiada w swoich szeregach 7 piłkarzy z brazylii oraz jednego hiszpana. Jeśli mówi Wam coś nazwisko Roberto Carlos to możemy być pewnie, że goście przyjechali po wygraną i to nie jedno bramkową.

A teraz perełka drużyny gości. Maszyna do strzelania, hiszpan Daniel Gonzalez Guiza. Większość meczy kończy przynajmniej 2 bramkami. To właśnie on uratował Hiszpanie przed przegraną z RPA w Pucharze Konfederacji strzelając bramki w 88' i 89'. Mobilizacja wiedząc, że mecz przegrywali? Świetny zawodnik.
Powrót do góry Go down
piter72eu




Liczba postów : 10
Join date : 04/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 16:11

Tylko czy dzisiaj zagrają na maxa? 27 grają u siebie w eliminacjach
Powrót do góry Go down
federerpol




Liczba postów : 34
Join date : 16/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 16:15

Jak juz piszesz o H2H to nie ściemniaj , bo przez ciebie byłem przez moment wprowadzony w bląd

07/12-02 1. liga Diyarbakir vs. Fenerbahce 3:0
21/12-01 1. liga Diyarbakir vs. Fenerbahce 2:1

Mimo iż dawno o czymś to świadczy , nie kłam następnym razem.
Oryginalne źródło ;http://www.stats.betradar.com/statistics/fortuna/?language=pl&treemenu=false&clientmatchid=2060390
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 16:24

Wiesz czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli!

Cytuje:

Cytat :
Patrząc kilka meczu wstecz H2H, drużyna gospodarzy nie była wstanie pokonać gości ani razu. O czym to świadczy?

Człowieku ogarnij się, 7 ostatnich meczy wygrało Fenerbahce lub zremisowali. Mam patrzeć na mecze z 2002 roku? 7 lat temu? No ja Cię proszę. Od tamtej pory zmieniły się składy kilka krotnie, trener się zmieniał, zarząd, sponsorzy, trawa urosła nowa na stadionie. Od 7 lat to drużyny z 10 ligi mogły się wspiąć do 1.

Więc proszę bez takich bzdur. Jedynie mogą sobie w szatni mówić, że kiedyś dali rade.
Powrót do góry Go down
federerpol




Liczba postów : 34
Join date : 16/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 16:36

Napisaleś że nie pokonali gości ani razu trzeba było zaznaczyć ze od 5 lat gospodarze nie zwycięzyli... wiesz kilka lat temu to bylo ale kibice to wpominają i pisz dokładnie następnym razem kolego
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 16:39

Napisałem kilka meczy. Mam podawać jeszcze może daty i godziny. To, że nie rozumiesz pojęcia kilka to nie moja wina. Dla mnie 7 meczy w ciągu tylu lat jest wystarczającą informacją. Kibice? A co jesteś kibicem gospodarzy? I nie jestem Twoim kolegą No
Powrót do góry Go down
federerpol




Liczba postów : 34
Join date : 16/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 17:46

Mowisz kilka meczy ale fenerbahce jako gość grało z tą druzyna tylko 4 razy a ty mówisz o kilu meczach ze wygrali ... 2 zwyciestwa na 4 to 50% mój "nie kolego" ...
wkońcu niema sensu przytaczać statystyk z meczy w Stanbule skoro wiemy jak odmiennymi druzynami jest Galatasaray , Fenerbahce itp. u siebie to inne drużyny i na wyjeździe też..


Nie neguje insidera bo pewnie wejdzie ale chodziło mi tylko o błędną informację wieć nie gorączkuj się tak
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 17:59

No to masz.

Na wyjezdzie wygrali 3 razy, 2 przegrali. Tylko, że przegrane były własnie 7 lat temu , nie brałem ich pod uwagę, bo po co? Przecież teraz Fenerbahce jest 100x silniejsze.

Ostatni mecz na wyjeździe wygrali 4-0.

Diyarbakirspor - Fenerbahce Lolhfk


Nie wiem co jeszcze mam Ci wytlumaczyć. Jak Ty sugerujesz się meczami sprzed wieków to powodzenia życze.

panie Adminie, zamknij ten temat, żeby nikt już tu nie pisał
Powrót do góry Go down
domix87




Liczba postów : 68
Join date : 06/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 18:05

koksik napisał:
No to masz.

Na wyjezdzie wygrali 3 razy, 2 przegrali. Tylko, że przegrane były własnie 7 lat temu , nie brałem ich pod uwagę, bo po co? Przecież teraz Fenerbahce jest 100x silniejsze.

Ostatni mecz na wyjeździe wygrali 4-0.

Diyarbakirspor - Fenerbahce Lolhfk


Nie wiem co jeszcze mam Ci wytlumaczyć. Jak Ty sugerujesz się meczami sprzed wieków to powodzenia życze.



nie wiem o co wy sie kłócicie każdy kto ma choć troche pojecia o ligach i zespołach powinien wiedzieć że nie ważne jest jak grali i kiedy grali tylko jaką mają dyspozycje bieżącym roku a z tego co wiem maja wyśmienitą w tym roku jak i wcześniej a patrzeć na 7 lat wstecz to szkoda słów xD i jak dla mnie bd 1-3 ;D lol!
Powrót do góry Go down
federerpol




Liczba postów : 34
Join date : 16/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 18:19

ja proponuję mimo wszystko 0-3 tak żeby bez nerwów było:D
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 22:16

Domix87 gratuluje poprawnego wyniku, ciekawe jaki kurs był na DW 1:3.

Handi wszedł idealnie.
Powrót do góry Go down
federerpol




Liczba postów : 34
Join date : 16/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 22:18

Koksik może jak się zawsze tak będziemy kłócić to będą częściej wchodzić.

Gratuluje typka pogralem to jako swira w polaczeniu z aston villa ale tylko za 20 i czekam na sianko:D
Powrót do góry Go down
domix87




Liczba postów : 68
Join date : 06/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 22:40

koksik napisał:
Domix87 gratuluje poprawnego wyniku, ciekawe jaki kurs był na DW 1:3.

Handi wszedł idealnie.


dziękuje czasami się trafia ;D myśle żeto kurs ok 12-15 ;D oby wszystkie mecze wchodziły tak jak ten
flower
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce EmptyPon 24 Sie 2009 - 23:12

Przyznam, że ostatnio dosyć wysokie kursy wchodzą.

A Tobie federerpol gratuluje typu na Aston, ja dałem się ponieść fali obstawiania na Liverpool.

Dzień na ++++
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty
PisanieTemat: Re: Diyarbakirspor - Fenerbahce   Diyarbakirspor - Fenerbahce Empty

Powrót do góry Go down
 
Diyarbakirspor - Fenerbahce
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Typy, fixy, insidery ... :: Archiwum.-
Skocz do: