Typy, fixy, insidery ...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Typy, fixy, insidery ...

Najlepsze forum bukmacherskie w sieci. Skuteczne typy, fixy, insidery.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Home United - Gombak

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Home United - Gombak Empty
PisanieTemat: Home United - Gombak   Home United - Gombak EmptyPon 24 Sie 2009 - 11:45

Home United - Gombak

Typ - 1
Kurs - 1.66 (BWin)
10/10

Po ostatniej wygranej z Armed Forces jest prawie pewnym, że Home United podniosło swoje morale w drużynie i nabrali pewności. Do tego świetny zawodnik Kengne Ludovick (kameruńczyk), który w 2006 roku został młodym piłkarzem roku singapurskiej S-League. W tym spotkanie także powinien zaliczyć przynajmniej jedną bramkę.

Dodatkowo zaglądając do tabeli ligowej można stwierdzić oczywiste. Gombak słabo sobie radzi na wyjazdach. Home United na własnym boisku strzela dużo bramek oraz utrzymuje minimalne straty bramkowe. Mam nadzieję, że tym razem Ridzuan Fatah Hasan (bramkarz) zachowa czyste konto.

Warto zagrać. Choć jak wiemy jest to sport i cuda się dzieją.

P.S. Może powinienem dać to jako fix lol!
Powrót do góry Go down
Typer




Liczba postów : 178
Join date : 04/08/2009

Home United - Gombak Empty
PisanieTemat: Re: Home United - Gombak   Home United - Gombak EmptyPon 24 Sie 2009 - 11:56

Dobry typ, sam mam go na oku.
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Home United - Gombak Empty
PisanieTemat: Re: Home United - Gombak   Home United - Gombak EmptyPon 24 Sie 2009 - 12:19

Boję się tylko, że mecz może być "podkręcony". Dużo się naczytałem o korupcji w lidze singapurskiej. No ale czas pokaże.
Powrót do góry Go down
Typer




Liczba postów : 178
Join date : 04/08/2009

Home United - Gombak Empty
PisanieTemat: Re: Home United - Gombak   Home United - Gombak EmptyPon 24 Sie 2009 - 12:36

W tej lidze właśnie ostatnimi czasy było sporo wałków.. ale dziś wszystko przemawia za gospodarzami i jeżeli będzie wszystko w porządku, to powinni to wygrać nawet przewagą dwóch goli.
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Home United - Gombak Empty
PisanieTemat: Re: Home United - Gombak   Home United - Gombak EmptyPon 24 Sie 2009 - 12:41

Handicapu nie będę ryzykował, choć niewykluczone, że tak będzie. Dzisiaj z handi pokuszę się na Fenerbahce, dlaczego? Zobaczcie post, który dałem w dziale insidery.
Powrót do góry Go down
koksik

koksik


Liczba postów : 161
Join date : 04/08/2009

Home United - Gombak Empty
PisanieTemat: Re: Home United - Gombak   Home United - Gombak EmptyPon 24 Sie 2009 - 16:01

Wałek, szkoda gadać. Już dawno nie pamiętam, żeby było tak jak być powinno, no cóż, trudno.

Trochę mnie poniosło. I tak uważam, że ta drużyna ma potencjał i będzie wygrywać. Sorry za tego insidera, analiza mówiła inaczej, ale jak już pisałem to tylko sport.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Home United - Gombak Empty
PisanieTemat: Re: Home United - Gombak   Home United - Gombak Empty

Powrót do góry Go down
 
Home United - Gombak
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Typy, fixy, insidery ... :: Archiwum.-
Skocz do: