Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj

alfa

Liczba postów : 7
Join date : 07/08/2009

Polska-Francja Siatkówka Empty
PisanieTemat: Polska-Francja Siatkówka   Polska-Francja Siatkówka EmptyNie 16 Sie 2009 - 12:50

Polska-Francja
Typ-1
Kurs-1,70
Buk:ToTo-MiX
Insider
Stawka-9/10

Polacy rozpoczeli turniej od wygranej ze słabą slowenia 3-0 no praktycznie mecz bez wiekszej przeszłości..nastepnie mecz z Lepszymi od slowencow Slowakami wygrana 3-1 ten mecz juz był zdecydowanie cięzszy z czego Polacy w 2 secie na przewagi stracili seta . Ale w 3 i 4 secie mecz juz pod dyktando Polaków.2 bardzo dobre mecze w tym turnieju rozegrał Bartosz Kurek to on jest teraz od zdobywania Punktów .Gacek w obronie B.dobrze choc kilka piłek było lepiej do zagrtania.paweł Zagumny gubił blok Słowencow i Słowaków w najwazniejszysz sytuacjach..Można by tak jeszcze pisać o Plińskim,Gruszcze..itd Nie mam żadnych zastrzezen do gry Polski..o najwazniejszym nie wpomniałem Polacy graja u siebie..i maja u swego boku najlepszych kibiców na Świecie!!
Francuzi także bez presji juz również sapewnili sobie awans wygrywajac ze slowakami 3-1 ..w ekipie Francuzkiej nie gra Puyol jeden z najlepszych rozgrywajacych Świata..wczoraj groznie wyglądajacy upadek mial Samica..ale na szczęscie mogł dalej kontynuowac gre.Prawda jest taka że Francuzi w duzym stopniu nie wygrali ze Słoweńcami tylko Słoweńcy przegrali z soba..dużo nie potrzbnych błedów.
No cóż innego Polacy moga chcieć ..co prawda w skladzie brakuje Wlazłego,Świderskiego,Winiarskiego 3 bardzo dobrych siatkarzy..lecz Polacy (bede mowil znow to samo) Grają u siebie ! i chca ten turniej zakonczyc z 3 zwyciestwami na koncie. Polecam !

Age : 38

PisanieTemat: Re: Polska-Francja Siatkówka   Polska-Francja Siatkówka EmptyPon 17 Sie 2009 - 11:45

Pięknie. 3-0 tak?